iPTAL VE İADE KOŞULLARI

Müşterilerimiz satın aldıkları ürünü, teslim aldıkları şekilde, orijinal ambalajında, ambalajı açılmamış, tahrip edilmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış halde, teslim tarihinden itibaren yasal süre olan 14 gün içerisinde, teslim alınan hali ile iade edebilir. İade edilen ürünler kesinlikle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte gönderilmelidir.


Müşterilerimiz iade etmek istedikleri ürün ile ilgili olarak, "İletişim" sayfasından ilgili formu doldurarak bir iade talebi açmalılar. Form tarafamıza iletilip, incelendikten sonra gerekli yönlendirmeler müşterinin mail adresi üzerinden yapılacaktır.

İade işlemi ve ürün incelenerek, müşteriye bilgi verilmektedir. İade işleminin onaylanması durumunda, müşterinin sipariş ödemesini gerçekleştirmiş olduğu ödeme adresine iade tutarı gönderilecektir. İade işlemi kabul edilmez ise, ürün müşteriye geri gönderilecektir.

Kişiye özel olarak üretilmiş veya baskısı yapılan ürünlerin iadesi, bu ürünlerin tekrar kullanılması mümkün olmadığından dolayı kabul edilmemektedir. Arızalı veya hatalı baskı durumunda "iletişim" üzerinden irtibata geçilmelidir.