Sıkça Sorulan Sorular

Alışveriş

Websitenizde ödeme yapmak güvenli mi?


Chajev.com'da alışveriş yaparken kullanmış olduğunuz Kredi/Banka kartı bilgileri güvendedir ve SSL (Secure Socket Layer) Sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme altyapımız İyzico Sanal POS ile sağlanmaktadır. Kredi/Banka kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez ve ulaşamaz. Kredi/Banka kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankanıza gönderilir. Şirketimiz dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz, sadece siz ve bankanız arasındadır.
Hangi ödeme seçeneklerini kullanabilirim?


Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı veya banka kartı ile yapabilirsiniz.
Siparişimde değişiklik yapabilir miyim?


Onaylanan siparişlerde herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır. Siparişinizi verdikten sonra size bir onay maili göndermekteyiz. Eğer onay maili size henüz gönderilmediyse, websitemizin "iletişim" sayfasındaki formu doldurarak siparişinizde değişiklik yapabilirsiniz.
Siparişimi nasıl iptal edebilirim?


Siparişiniz henüz onaylanmadıysa, tarafımızdan siparişiniz ile ilgili bir onay maili gelmediyse. Chajev.com websitemizin "iletişim’ sayfasından ilgili formu doldurarak bir "iptal talebi" oluşturmalısınız.

Kargo ve Teslimat

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?


Chajev.com'dan almış olduğunuz bütün ürünler MNG KARGO ile tarafınıza teslim edilmektedir.
Gönderim alanlarınız nerelerdir?


Siparişleriniz tüm Türkiye’ye hızlı ve eksiksiz bir şekilde gönderilmektedir.
Siparişim kargoya verildi mi?


Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde, sistemimizde kayıtlı olan e-posta adresinize kargo takip numarasını bildiren bir bilgilendirme maili gönderilmektedir.
Siparişim eksik/yanlış/hasarlı gönderilirse ne yapmalıyım?


Chajev.com websitemizin "iletişim" sayfasından ilgili formu doldurarak konuyla ilgili bizleri bilgilendirebilirsiniz. Size mail üzerinden geri dönüş yapılacaktır.
Sipariş verdiğim ürünleri nasıl iade edebilirim?


Chajev.com websitemizin “iletişim” sayfasından ilgili formu doldurarak, "iade talebi" açmanız gerekmektedir. Sonrasında size mail adresiniz üzerinden geri dönüş yapılacaktır. "Kişiye özel üretilen (iade durumunda tekrar kullanılması mümkün olmayan) ürünlerde iade yapılmamaktadır."
Hangi ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir?


"Kişiye özel üretilen (iade durumunda tekrar kullanılması mümkün olmayan) ürünlerde iade yapılmamaktadır." Özel ürünler kategorisindeki ürünler sipariş üzerine tamamen kişiye özel hazırlanmaktadır. İade edilme durumunda söz konusu ürünü farklı bir müşterimiz için tekrar düzenleme şansımız olmadığı için söz konusu ürünlerin iadesi mümkün değildir.